دیجیتال USB DVB-T گیرنده تلویزیون ITV710 استفاده می شود به تماشای تلویزیون دیجیتال را بدون استفاده از اینترنت. در لیتوانی دیجیتال DVB-T گیرنده 14 کانال های مختلف (آن را نیز قوی سیگنال بستگی دارد) را نشان می دهد. ITEMS ITV710 تیونر تلویزیون سرویس نه تنها در لیتوانی بلکه در لتونی، استونی، لهستان، اسپانیا، آلمان، ایتالیا، روسیه و چند کشور خارجی در جهان کار می کنند. در هنگام ترک کشور خود را همه شما باید انجام دهید این است که فقط به کشور دیگر را انتخاب کنید که شما در حال وارد شدن است و شما می توانید رایگان آن کشور DVB-T کانال جایی که همیشه شما را ببینید. برای اقلام ITV710 TV گیرنده است منبع قدرت اضافی مورد نیاز است، آن را از طریق اتصال USB می شود. در داخل بسته بندی دیسک با نرم افزار مورد نیاز زبان، آنتن، کنترل از راه دور وجود دارد. تیونر تلویزیون مناسب برای لپ تاپ ها به عنوان برای کامپیوتر های میز استفاده کنید. این تصمیم بسیار خوبی برای سفر است. شرکت JSC "Ainera" توزیع کننده رسمی و پیک تولید مورد برای کشورهای بالتیک است.
ITEMS گیرنده تلویزیون دیجیتال USB DVB-T ITV710

رقبا از آیتم های گیرنده تلویزیون ITV710 راه پشت در کیفیت دستگاه، قدرت سیگنال DVB-T و کیفیت فیلم ویدئویی. استفاده از ITV710 ITEMS بسیار ساده و قابل فهم برای همه است. هیچ به اینترنت نیاز دارید وجود دارد. این گیرنده DVB-T، زمان تغییر تابع، تله تکست، زمان واقعی ضبط و تابع پخش، ضبط برنامه زمانبندی شده، عملکرد عکس فوری هنوز هم تصاویر ویدئویی و حرکت و بسیار توابع مفید تر است. شما می توانید ضبط از تلویزیون مورد علاقه نشان می دهد. از حالا به بعد شما در مورد از دست رفته بازی های ورزشی مهم نمی شود نگران است. شرکت JSC "Ainera" توزیع کننده رسمی و پیک تولید مورد برای کشورهای بالتیک است.
ITEMS گیرنده تلویزیون دیجیتال USB DVB-T ITV710

نصب و راه اندازی بسیار ساده است که شما می توانید زبان های مورد نیاز را انتخاب کنید وجود دارد. همه شما باید انجام دهید این آیش راهنمای نصب و راه اندازی از CD است که در مجموعه ای بسته است. که در آن سیگنال دیجیتال DVB-T تلویزیون هفته شما باید آنتن با آمپلی فایر استفاده کنید، و برای استفاده در داخل ساختمان لطفا به اتصال آنتن خارجی در فضای باز. توجه - آنتن با منبع تغذیه استفاده نمی کند، از آن خواهد شد تیونر تلویزیون سوزاند. همچنین توصیه می کنیم برای اسکن کانال در منطقه در فضای باز اگر این امکان وجود دارد. برخی از مشتری های ما مواجه با این مشکل از ویندوز سیستم 64 بیتی است. این کار نصب درایور درست نیست و یا آن را می توانید درایور را پیدا کند در تمام. مشکل دیگر این اتفاق می افتد زمانی که درایور های کامپیوتر بیش از حد قدیمی یا نادرست هستند. سپس آن را به کانال های اسکن شده (این لیست خالی است) نشان داده نمی شود. همه این مسائل کوچک به راحتی در JSC "Ainera" دفتر Baltų strt حل شده است. 137-27، کائوناس، لیتوانی. و یا با کنترل از راه دور و با اتصال به کامپیوتر مشتری با استفاده از اینترنت می باشد. شرکت JSC "Ainera" توزیع کننده رسمی و پیک تولید مورد برای کشورهای بالتیک است.
ITEMS دیجیتال USB گیرنده تلویزیون DVB-T ITV710:

    
لذت بردن از با کیفیت بالا دیجیتال DVB-T بر روی کامپیوتر خود را نشان می دهد

    
مصرف کم انرژی

    
رابط یواس بی 2.0 با سرعت بالا برای بهبود عملکرد

    
پشتیبانی از ویندوز XP / ویستا / ویندوز 7

    
بهترین کیفیت تصویر با خازن SMD و چند تنظیم کننده های ولتاژ

    
زمان جا به جایی مشغله، ضبط برنامه، شکار لحظه ها، و بیشتر توابع شگفت انگیز

    
سازمان دیده بان DVB-T TV در یک پنجره و یا حالت تمام صفحه پشتیبانی از SDTV و HDTV

    
پشتیبانی از H.264، MPEG-2 و پخش فرمت های TS

    
پشتیبانی از فرمت TS و MPEG-2 برای ضبط

    
ضبط از خواب بیدار ایستاده / حالت خواب زمستانی

    
برتر موبایل دریافت تا 70 مایل (110 کیلومتر)

    
کامل شامل کنترل از راه دور

مورد نیاز کامپیوتر:

    
CPU Core2 اواز یا موسیقی دو نفری ® 1.8GHz

    
512MB RAM (1GB HDTV توصیه می شود)

    
128MB کارت گرافیک

    
کارت صدا

    
1GB فضای رایگان ذخیره سازی (10GB برای ضبط توصیه می شود)

    
CD-ROM

    
ویندوز XP / MCE، ویندوز ویستا / ویندوز ویستا رسانه Centrer، Win7/Win7 مرکز رسانه ها


گیرنده دیجیتال

گیرنده دیجیتال DVB

گیرنده دیجیتال DVB

قیمت 39000 تومان

دکمه خرید پستی گیرنده دیجیتال


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 دی 1391    | توسط: یکی    |    |
نظرات()