شعله های USB جدید تیونر دیجیتال تلویزیون و ضبط
برای نوت بوک یا کامپیوتر رومیزی
 
با این نسخهها کار در XP / ویستا / ویندوز 7 / لینوکس
 
 
 
: پخش کننده همه در یک دستگاه پخش شما را قادر به لذت بردن از تجربه های مختلف به تماشا، ضبط،
 
پخش زنده تلویزیون، تله تکست، نرم افزار پخش دی وی دی، پخش ویدئو از جمله MPEG-4 (3GP)
 
این می تواند بسیاری از فایل های ویدیویی، بازی، ویندوز مدیا پلیر نمی تواند بازی کند
 
لذت بردن از زندگی TV HD و یا SD بر روی کامپیوتر خود را در هر زمان در هر نقطه!
 
سابقه نشان می دهد مورد علاقه خود را بر روی هارد دیسک خود را!
 
** اندازه فشرده تیونر HDTV برای سفر آسان و استفاده دستی **
 
* 1 در هیچ چاره ای طنرس تلویزیون برای رایانه های شخصی و لپ تاپ
 
** فوق فشرده، درخشان HDTV و دیجیتال پذیرش TV **
 
 
شما می توانید هر آنتن در محیط داخلی و یا در فضای باز با این مموری استیک USB استفاده کنید. آسان به استفاده از بهترین نرم افزار مشاهده تلویزیون، تیونر HDTV فروغ با مجوز ارائه شده است. فروغ نرم افزار به شما اجازه می دهد تا شما تماشا، تعویض و ثبت هر برنامه تلویزیون زندگی می کنند. شما می توانید تلویزیون را در حالت تمام صفحه و یا در یک پنجره مقیاس پذیر لذت ببرید در حالی که با استفاده از برنامه های کاربردی دیگر. PCTV HD مموری استیک کوتاه همراه با یک کنترل از راه دور مینی و آنتن میله بالا به سیگنال وانت قوی در منطقه شما در دسترس است.
آن را با شما در سفر خود را. ضبط بازی / صابون های مورد علاقه و یا گرفتن هیجان انگیز اواخر شب! این PCTV HD مموری استیک کوتاه باعث می شود آن اتفاق می افتد.
نیاز به کامل HDTV / DVD / قابلیت های ویدیویی؟ بدون مشکل استفاده ارائه نرم افزار فروغ به بازی تقریبا هر فایل ویدیویی (حتی ویندوز مدیا پلیر نمی تواند بازی کند)، EPG راهنمای، تعویض، زمانبندی، یادآوری، ضبط و بسیاری دیگر.
 
 
روشن کردن هر PC / لپ تاپ در خانه شما را به یک HDTV!

 

 


 

 

توجه: همانطور که ورودی آنتن زمینی است، لطفا به این که آیا شما در پذیرش DVB-T هوایی ترتیب

 

شما می توانید با چوب DVB-T تلویزیون دیجیتال بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ خود را تماشا کنید، در یک پنجره و یا روی صفحه نمایش کامل. تلویزیون دیجیتال DVB-T به شما می دهد تصاویر بهتر و صدا با کیفیت CD. شما همچنین می توانید به DVB-T رادیو به صورت استریو گوش دهید. * DVB-T رادیویی رادیو DAB نیست. ضبط تلویزیون دیجیتال DVB-T بر روی دیسک سخت کامپیوتر خود، ضبط playbackyour تلویزیون در هر زمان بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما. این واحد با یک آنتن قابل حمل نیز می آید، بنابراین شما می توانید تلویزیون های دیجیتال در خانه و یا در حالی که شما با لپ تاپ خود را به سفر تماشا کنید. دریافت قوی است برای مشاهده مطلوب مورد نیاز است و یا بزرگتر بر روی آنتن سقف برای مناطق سیگنال ضعیف تر مورد نیاز خواهد بود.


گیرنده دیجیتال جدید


قیمت 39000 تومان

دکمه خرید پستی گیرنده دیجیتال


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 دی 1391    | توسط: یکی    |    |
نظرات()